Kontakt

Raamatupidamisteenuste
osutamine

+372 5175508

kylliki@career.ee

Nõuanded

Suurepärase raamatupidamisfirma esmaseks tunnuseks on usaldusväärsus. Ettevõtte edukas toimimine sõltub paljuski just raamatupidamisest. Kui ostate teenust sisse professionaalsest raamatupidamisfirmast, võite olla kindel, et teenuse kõrge kvaliteet on tagatud. Career OÜ raamatupidamisfirmas töötavad raamatupidajad, kes on oma ala professionaalid ning kes täiendavad enda teadmisi pidevalt, et olla kursis toimuvate muutustega. Raamatupidamisteenuse pakkujad teevad tihedat koostööd seadusandlike organitega ning on seetõttu kustis raamatupidamises toimuvate muudatustega.

Kui ostate sisse raamatupidamisteenuse, siis ei ole teil vaja muretseda vajalike programmide ega litsentside soetamise pärast. Samuti ei ole teil vaja tasuda töötajaga seotud lisakulutusi nagu maksud ja puhkusetasud, mida peaksite tegema siis, kui palkate enda firmasse raamatupidaja.

Raamatupidamisteenuseid tellides on hea teada, et ühe ettevõttega tegeleb ainult üks raamatupidaja. See tähendab, et Teile määratud raamatupidaja on usaldusväärne ning kursis kõikide Teie firma nüanssidega. Samuti ei ole teil vaja muretseda, et mõni töö jääb tegemata raamatupidaja puhkusele minemise ajaks. Meil on olemas ka asendajad, kes tagavad töö sujumise igal hetkel.

Raamatupidamistöödele sõlmitakse leping, milles on välja toodud kõik olulised detailid, seega on teil täpne ülevaadet pakutavatest teenustest ja nende tingimustest. Professionaalsel raamatupidamisteenuseid pakkuval firmal on enamasti olemas ka vastutuskindlustus, mis tagab teile kindlustunde raamatupidaja vea korral, sest siis vastutab selle eest raamatupidamisfirma. Küsige julgelt nii vastutuskindlustuse kui ka muude lisateenuste kohta, mida raamatupidamisfirmad pakuvad.