Kontakt

Raamatupidamisteenuste
osutamine

+372 5175508

kylliki@career.ee

Miks valida meid

Miks valida just Career OÜ raamatupidamisteenus?

Me hoolitseme selle eest, et Teie ettevõtte raamatupidamise kõik valdkonnad toimiksid parimal võimalikul viisil. Meie teenuste hulka kuuluvad nii firma algdokumentide töötlemine ja majandustehingute konteerimine kui ka pearaamatu ja ostu-müügireskontro pidamine ja väljastamine. Tegeleme ka maksu- ja finantsaruandlusega ning vajadusel esindame Teie ettevõtet erievates ametkondades nagu Maksu- ja Tolliamet, Haigekassa, Töötukassa jne. Loomulikult koostame ka majandusaasta aruande ning esitame selle Äriregistrile.

Ettevõtte juhil on raamatupidamise tagamiseks võimalik kasutada mitmeid erinevaid võimalusi. Te võite palgata endale isikliku raamatupidaja või osta teenust sisse spetsialiseerunud raamatupidamisettevõtte käest nagu Career OÜ.  Meie ettevõte garanteerib teile selle, et te saate tegeleda oma põhitegevusega ning ei pea mõtlema igapäevastele aruandlustele.

Raamatupidamisteenuse sujuvamaks pakkumiseks on Career OÜ raamatupidajatel kasutusel majandustarkvara Merit Aktiva. Antud programmi eeliseks ettevõtjale on võimalus ise koostada arveid otse raamatupidaja programmis. Merit Aktiva programm lihtsustab nii raamatupidaja kui ka ettevõtja tegevust, sest enam ei ole vaja rentida või osta eraldi programmi arvete koostamiseks.  Lisaks on vaid ühe kliki abil võimalik kätte saada nii müügiaruanded, võlglaste nimekirjad kui ka ettemaksete aruanded.